Ćwiczenia po operacji złamanej kości udowej

Dzien dobry,,, Jestem po operacji 30.07.2014 złamanego uda , 31.10.14 miałem wyciagniete sruby dystalne i od tej chwili podczas cwiczen nie mogę podnieść na leżaco tej nogi gdzie po operacji 30.07. problemów takich nie miałem.Prosze o radę jakie cwiczenia wykonywać Pozdrawiam Slawek

należy stopniowo wykonywać ćwiczenia w odciążeniu, najlepiej zgłosić się do poradni rehabilitacyjnej chociaż po instruktarz,