Ćwiczenia pozwalające ujędrnić pośladki

Witam, od ok 5 miesięcy wykonuje ćwiczenia na pupę, codziennie ok 1h czasu z obciążeniem 2kg, cała mi się ujędrniła, ale nadal nie widze poprawy tego na czym najbardziej mi zależało, a mianowicie uciążliwej fałdki(dodaje zdjęcie z internetu : http://i.iplsc.com/pocwicz-codziennie-po-15-minut-efekt-cie-zaskoczy/0003BIKJI ) dodam, że jestem zgrabna, waże ok 45 kg i pupe mam dość dużą, wszystko mi sie w niej podoba oprócz tej małej wady, czy istanieje jakaś szansa, żeby to zwalczyć?

Witam,

Niestety nie można otworzyć pliku w związku z tym nie wiem jaki jest Pani problem i gdzie umiejscowiona jest ta nieszczęsna fałdka. Mogę tylko zasugerować żeby z czasem wprowadzić progresję w treningu. Organizm przyzwyczaja się do określonych bodźców i trzeba go poprzez np. zastosowanie większego ciężarku zmotywować do cięższej pracy. Jeśli stosowała Pani 2kg obciążenie można pomyśleć o jego zwiększeniu. Ponadto proszę nie zapominać o treningu cardio. Zazwyczaj zauważalne fałdki na naszym ciele to nic innego jak podskórna tkanka tłuszczowa, a taką najlepiej zaatakować treningiem tlenowym (bieganie, jazda na rowerze, pływanie, nordic walking itp.).
W miarę możliwości proszę podesłać linka ze zdjęciem, a postaram się konkretnie zalecić ćwiczenia.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl