Ćwiczenia przy przepuklinie kręgosłupa lędźwiowego

Witam .mam przepuklinę kręgosłupa lędżwiowego L4-L5 szer 6,8mm,L5-S1 szer 7,9mm,Stosuje ćwiczenia McKenziego,podam link http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-mckenziego-przykladowe-cwiczenia-na-bole-kregoslupa_34477.html czy są bezpieczne ćwiczę już trzeci tydzień mam wrażenie że jest lepiej ale czy bezpieczniej?prosze o opinie.

Witam,
takie ćwiczenia są jak najbardziej wskazane, jednak ważna jest kontrola przepukliny. W najbliższym czasie warto wybrać się do lekarza, zrobić prześwietlenie i sprawdzić czy jest poprawa.