Ćwiczenia rozluźniające skórę napletka

Witam! Mam 23 lata, mój problem przedstawia się następująco: po ściągnięciu napletka skóra zwija się tuż za główką penisa, mogę odciągnąć ją do końca, jednak wędzidełko ściąga wtedy żołądź w dół. Nie powoduje to żadnego bólu ani napięcia, nie mam więc problemu z utrzymywaniem higieny, po prostu wędzidełko wydaje się być za krótkie. Gorzej to wygląda w czasie erekcji: skóra zwinięta za główką lekko sinieje, a kiedy odciągam ją jeszcze dalej, wygląda to tak jakby ten kawałek skóry z napletka miał za mały obwód, żeby objąć całego penisa, jest bowiem bardzo napięta, pod spodem robi się aż purpurowa, zaś samo wędzidełko jest prawie białe z napięcia i podobnie jak w spoczynku, ściąga całą główkę w dół. Nie sprawia mi to bólu, raczej odrobinę nieprzyjemne uczucie, z tym że już po kilku sekundach takiego naciągania skóry erekcja całkowicie opada. Nie muszę chyba dodawać, że to praktycznie uniemożliwia współżycie z kobietą. Moje pytanie brzmi, czy można coś z tym zrobić bez konieczności składania wizyty chirurgowi? Może jakieś delikatne ćwiczenia rozciągające i rozluźniające. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Witam serdecznie!

Opisane przez Pana dolegliwości z pewnością wymagają interwencji gdyż uniemożliwiają współżycie. Bez możliwości przeprowadzenia badania nie da się postawić rozpoznania, jednak z opisu wynika, że niestety bez wizyty u specjalisty się nie obejdzie, konieczna jest bowiem interwencja zabiegowa. Konieczna jest wizyta u specjalisty. Może Pan się udać do chirurga lub do urologa. Konieczne jest niestety skierowanie od lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam