Ćwiczenia w 6. miesiący ciąży

Witam mam takie pytanie jakie ćwiczenia można robić w ciąży w 6miesiącu.

Witaminy w ciąży

Witam. Warto było by to skonsultować z fizjoterapeutą i swoim ginekologiem. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo można ćwiczyć - najlepsze są ćwiczenia dedykowane kobietom w ciąży czy to w szkołach rodzenia czy w klubach fitness. Są prowadzone przez wykwalifikowane osoby, które znają fizjologię i anatomię ciąży - jest Pani bezpieczna w takich rękach. Powodzenia.