Ćwiczenia w kierunku modelowania sylwetki

Odzywiajac sie zdrowo i cwiczac piec razy w tygodniu np cardio,biegania,aerobik, cwiczenia rzezbiace brzuch,pupe i nogi to jakie efekty beda? Bo ja nie chce byc chuda lecz szczupla z plaskim brzuchem i lekkimi miesniam na nim, szczuple nogi z zarysami miesni i pupa mniejsza i uniesiona.

Witam Panią,

W dążeniu do celu pomoże Pani aktywność fizyczna (opisana przez Panią jest w porządku) 30% sukcesu oraz zdrowa i uwzględniająca zapotrzebowanie energetyczne dieta 70% sukcesu.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk