Ćwiczenia wspomagające wyprostowaną sylwetkę

Witam. Zwracam się do państwa o pomoc, gdyż jestem w młodym wieku a się strasznie garbie tylko i wyłącznie dlatego, że wstydzę się piersi :( wszyscy mówią że nie mam dużych, ale ja chce mieć małe i się ich wstydzę. Proszę was o pomoc abyście poradzili mi co mam zrobić aby przestać się garbić lub jakieś ćwiczenia. Ja już sama się nie kontroluje! bardzo proszę o pomoc!! bardzo mi zależy aby przestać się garbić!!!

Witam serdecznie,

Jeżeli przestanie się Pani garbić to i piersi będą wyglądały na większe i ładniejsze. Pozbędzie się Pani kompleksu więc nie będzie konieczności garbienia się i ukrywania piersi.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, ćwiczenia zleci Pani fizjoterapeuta, można wykonać również RTG kręgosłupa. Proszę zakupić biustonosz, który nie powiększa ale dobrze układa się na piersiach.
Pozdrawiam