Ćwiczenia zwichniętego palca

Witam! Zwichnęłam sobie palec niecały tydzień temu. Jak staram się nim ruszać to pobolewa mnie w miejscu zwichnięcia. Chciałabym się dowiedzieć kiedy mogę zacząć go ćwiczyć i powoli zginać? Ponieważ nie chcę żeby sie okazało,że gdy zegne on znowy wyskoczy.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może Pani zginać palec w ramach rehabilitacji do momentu wystąpienia bólu. Z czasem zakres ruchu będzie się zwiększał a obrzęk i ból ustępował.

Pozdrawiam.