Ćwiczenie na wysmuklenie brzucha i zajadanie stresu

Witam,ciagle slysze od rodzicow,ze wygladam nędznie.W ich opinii jestem za chuda(158cm/ok.42kg)WMoim zdaniem wygladam na ok.50/52kg mimo nizszej wagi i nie chce tyc.Niestety zajadam codzienne stresy.Nienawidze swojego ciala,chcialabym schudnac albo utrzymac wage ale wysmuklic brzuch,ale nie lubie cwiczyc.czy 7 -minutowe lub 10-minutowe cwiczenia dostepne w Internecie na miesnie brzucha wykonywane 3 lub 4 razy w tyg.wystarcza by go wysmuklic?(np.Active Woman, Mel B)Prosze o porade...

Co do ćwiczeń to regularnie wykonywane ćwiczenia (zakładając prawidłową technikę ćwiczeń) mogą zaowocować bardzo dobrymi efektami nawet przy kilku do kilkunastu minut dziennie. Niezależnie od tego biorąc pod uwagę podane przez Panią parametry wagi i wzrostu oraz zgłoszone problemy sugerowałabym wizytę u specjalisty (terapeuty) zajmującego się zaburzeniami odżywiania, gdyż opisane przez Panią podejście do swojego ciała można postrzegać jako początkowe stadium anoreksji. Proszę bowiem pamiętać, że Pani powinna się odżywiać celem podtrzymania odpowiedniego stanu zdrowia, a nie dla uzyskania jakiegokolwiek wzorca co do wyglądu. Jeżeli ma Pani zatem problem z takim postrzeganiem odżywiania się i swojego ciała powinna Pani poszukać pomocy zanim zrujnuje sobie Pani zdrowie.