Cy takie użycie czopków to już przedawkowanie?

Czy użycie 2 razy w ciągu 4 godzin czopków Posterisan to już przedawkowanie? Cierpię na szczelinę, odczuwam bardzo duży ból po wizycie w WC dlatego musiałam wziąć żeby mnie nie bolało.... nie wiem czy ze stresu czy z przedawkowania ale zle się czuje. Czy 2 czopki to duża ilość?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie jest to przedawkowanie. Nie powinno to rodzić żadnych inplikacji zdrowotnych. Pozdrawiam.