Cykle bez śluzu płodnego a starania o dziecko

Witam :) Od 6 cykli staramy się o dzidzię,pierwszy cykl dzień przed miesiaczka zrobiłam test ciażowy i był pozytywny,lecz niestety po kilku dniach miesiaczka nadeszła.Od tej pory niestety każda próba kończy się niepowodzeniem i z każdym kolejnym cyklem miesiaczka spóźnia się o jeden dzień.Z moich obserwacji zauważyłam,że mam cykle raczej bez śluzu płodnego.Czy powinnam zaczać zażywać jakieś tabletki wspomagajace zajście w ciażę??Czy jest coś co wspomaga zajść???

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.