Cykliczne nawroty bólu brzucha u dziecka

dziecko lat 4 dziewczynka od około tygodnia ma cykliczne nawroty bólu brzucha tuz po zjedzeniu albo po wypiciu czegokolwiek, nie zaobserwowałem żadnych szczególnie "wrażliwych pokarmów" Byłem już na izbie przyjęć dziecko miało robiona morfologię, badanie moczu usg brzucha, badanie nic nie wykazało (ropoznanie kolka jelitowa) ...problem sie utrzymuje (pomimo podawania espumisanu)...gdzie mogę szukać jeszcze porady?

Milena Lubowicz

Proszę porozmawiać ze swoim pediatra. Może warto wykonać badanie kału na pasożyty.
Pozdrawiam