Cysta i krwawienie w 7. tygodniu po porodzie

Witam, jestem 7 tyg.po porodzie ,3 dni temu mialam wizyte kontrolna, stwierdzono u mnie cyste widoczna golym okiem, probowano ja drenazowac lecz sie nie udalo, dzis zaczelam krwawic , krew z sluzem czy cysta sama pekla czy jest to grozne , prosze o odzew

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę końiecznie zgłosić sie do lekarza ginekologa.