Cysta na dziąśle a zabieg operacyjny

witam ,mam cyste na dzisle miedzy 2 a 3 gorna ,od 2 tygodni zaczely mi się pojawiać guzki pod zuchwa i na zuchwie obustronnie ,a od 2 dni zauwazylam po lewej stronie na dole przy zebie madrosci obolale dziasli i z tej samej strony na jezyku pojawilo się zaczerwienienie i babel.Czy to mogą być przezuty cysty ? ponieważ mam to od 7 miesięcy tyle czekam na operacje pod narkoza.

Proszę jak najszybciej udać się do stomatologa lub chirurga szczękowego, bo zmienił się nagle Pani stan miejscowy i operator musi to zobaczyć