Cysta na tarczycy, zmiany nastrojów, kołatanie serca, problemy ze spaniem i suchość w pochwie a możliwość przekwitania

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jest taka możliwość że przekwitam? Posiadam cyste na tarczycy. TSH 1,5 ft4 11,7 anty tpo i anty tg negatywne Ca 2,44; KO JT glu urea kreat wszystko w normie. Lekarz stwierdził, że tarczyca jest dobra. Choc ja odczuwam objawy takie jak depresja, zmiany nastrojów, kołatanie serca, problemy ze spaniem, niedobór magnezu, dochodzi do tego suchosc w pochwie. Mam 26 lat, nie pije i mało palę(4/ na dzien) albo wcale, brak alergi, brak porodów.

Witam serdecznie,
Niedoczynność tarczycy daje podobne objawy do depresji,więc jeśli taka jest diagnoza lekarza,najlepiej zacząć leczenie tej drugiej choroby.Polecam szczególnie psychoterapeutów,fdyż porusza Pani problem swojej kobiecości i związanych z nią niepokojów.A ma Pani ledwie 27 lat i przed sobą dopiero ROZKWIT!!!Coś się musiało więc wydarzyć,że jest on zablokowany.
Serdecznie pozdrawiam i zachęcam,zarówno do prób relaksacji,jak i pracy nad wyjściem z "ciemności".

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza