Cysta podczas badania MR kręgosłupa a drętwienie nóg i palców

Witam, mam pytanie odnosnie cysty ktora ujawnila sie w czasie badania Mri dolnego kregoslupa rowniez mam dwa kregi bez wody 4 and 5 czy ta cysta to cos powaznego? I czy to wszystko ma wplyw na moje nogi bo mi cierpna dretwieja nawet palec u nogi mi cierpnie jak po elektrycznym wstrzasie slabe miesnie i bol plecow prosze o odpowiedz z czego ta cysta?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego wraz z powyższym wynikiem. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie można dokonać pełnej interpretacji bez dokładnego wyniku badania i osobistego badania pacjenta. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, tóry udzieli pełnej informacji o Pani stanie zdrowia,m