Cystes serosae paroviductales

Leiomyomata, guorum ,unum epithelioides ac adenomyosis interna corporis uteri Endometrium in stadio proliferationis Cystes serosae paroviductales Oviductus normalia. Co oznacza ten wynik?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Mięśniaki trzonu macicy. Adenomioza trzonu macicy. Endometrium w fazie proliferacji. Torbiele surowicze okolojajowodowe. Jajowód bez zmian chorobowych.