Cystis Epidermalix Excisio Completa

Witam serdecznie mam takie pytanie ostatnio tzn jakies 2 tyg temu mialam zabieg guzka umiejscowionego na lewej rece na wicebsie okolice pachy dostalam wynik badania histopatologicznego i bardzo sie boje Prosze o wyjasnienie . CYSTIS EPIDERMALIS.eXCISIO COMPLETA

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wynik to torbiel naskórkowa usunięta w całości. Jest to zmiana łagodna. Wynik jest dobry.