Cytologia III z dużymi zmianami przy kolonoskopii

Witam .Miałam robione badanie kolonoskopie i pobierane wycinki do badania przez to że wyszła mi cytologia III z duzymi zmianami cin III cis III.Po badaniu lekarz powiedział gołym okiem widzi już że trzeba zrobić skrócenie szyjki macicy więc umówił mnie na operacje .Proszę mi to wytłumaczyć na czym to polega co go tak zaniepokoiło i czy moge wziąśc całkowitą narkozę nie znieczulenie w kregosłup b nie mogę byc świadoma tego co mi robią ,dlaczego nie chcą usypiać tylko namawiają na to w kregosłup.

Witam,
Znieczulenie "w kręgosłup" nie wyklucza możliwości spania przez Panią. Trzeba poprosić anestezjologa o uśpienie w trakcie zabiegu. Co do zmian cytologicznych, proszę się zwrócić do ginekologa z prośbą o wyjaśnienie rozpoznania.