Cytomegalia - czy wyniki są prawidłowe?

Witam, jestem w 20 t. c., zrobilam badanie na cytomegalie wyszly mi nastepujace wyniki: Cmv powyżej 250u/ml, wynik ujemny 0,0-6,0, wynik watpliwy: 6,0-15,0 wynik dodatni powyzej 15.

Czy coś może grozić dziecku? Dodam, że w Polsce przebywam tylko na wakacjach, a rodzić będę w Irlandii, dlatego też robiłam badanie, dla samej siebie, gdyż w Irlandii takich badań się nie robi.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć - skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby oraz mając mozliwość wykonania dodatkowych badań będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl