Cytomegalowirus w ciąży

witam! jestem w 8-tyg.ciąży i potrzebuje odczytu wyników badań na Cytomegalowirus.Mój wynik to103,00 IgG, a IgM to test weryfikacji-vidas. Co to oznacza? IgG wynik ujemny0.0-6,0 wynik wątpliwy6,0-15 wynik dodatni powyżej15 IgM wynik ujemny

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecny wynik wskazuje na przebyte w przeszłości zakażenie, jednak jeżeli IgM wymaga ponownego badania należy je wykonać.