Czarna kropka na duży palcu u stopy

Witam serdecznie. 26 sierpnia, przy dużym palcu u prawej stopy pojawił się mały czarny ślad, "ala" kropka, bezbolesna. Około półtora miesiąca później, pierwsza kropka przesunęła się do góra, a na jej miejsce pojawił się mały, czarno-szarawy ślad, w miejscu tych kropeczek nic nie boli, ale czasami czuję ból paznokcia, lub podstawy palca, ciężko to określić, ból raz jest raz go nie ma. Posiadam zdjęcia lecz nie mogę go tędy przesłać. Często chodzę na siłownię i biegam więc mogłem się uderzyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.