Czarna kropka na przedramieniu po skaleczeniu

Witam. Jakiś czas temu skaleczyłem się w przedramię. Podczas przenoszenia gruzu. To było banalne skaleczenie, bardzo małe. Po skaleczeniu pozostała mi malutka czarna kropka, wielkości główki od szpilki. Nie boli, nie rośnie- tylko ją widać, jest lekko wypukła. Co to może być? Pozdrawiam

Może być to na ciało obce, fragment przedmioty którym się Pan skaleczył, albo coś co było na jego powierzchni. Jeśli nie występują żądne dolegliwości,a jednak wzbudza to pana niepokój, może pan pokazać ja lekarzowi POZ podczas wizyty, albo zgłosić się do lekarza chirurga. Będą oni mogli tą zmianę uważnie obejrzeć, ocenić i podjąć wspólnie z panem decyzje o postępowaniu.