Czarna krostka w odbycie

witam jestem kobietą mam 19 lat dziś zauwarzyłam u siebię dziwną krostkę koło odbytu prawie w .... Jest ona mała i czarna troche boli i piecze czy powinnam iśc do lekarza ??? czy moge po prostu coś w aptece kupić ??? bo wstydze się isć do lekarza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane przez Panią informacje nie są wystarczające, by postawić konkretną diagnozę. Przede wszystkim, w ramach porady internetowej, nie mam możliwości oceny opisanej zmiany. Może być to natomiast infekcja mieszka włosowego, czyrak czy też guzek krwawniczy. Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który oceni zmianę i wdroży właściwe postępowanie.