Czarna mała kropeczka w USG - czy to ciąża?

Witam!
18 tego listopada zaczął mi się okres, trwał 4 dni. Wg mojego lekarza owulację miałam 4-5 grudnia, wtedy też współżyłam z mężem, jak i po. Dnia 13 grudnia wykonałam HCG, było mniej niż 1 ml, kolejny okres powinnam dostać 18 grudnia, jednak go nie dostałam.
20 grudnia, 3 dni po spóźnieniu okresu zrobiłam beta HCG i znów mniej niż 1. Tego dnia zaczął mnie boleć dół brzucha i zaczęłam się źle czuć. Dnia 22 grudnia poszłam do swojego lekarza i był zdziwiony, na USG zaobserwował czarną, małą kropeczkę, wielkości 2,5 mm, powiedział, że może być to wczesna ciąża. Zlecił kolejne HCG - i znów ujemne, dostałam D***. Nie bardzo wiem, co mam o tym myśleć.
Proszę o analizę i odpowiedź.
Dziękuję!

Dzień dobry!
Niestety trzeba poczekać, być może ciąża rzeczywiście jest mniejsza - jeśli po podanej dacie współżyliście jeszcze Państwo.
Test można powtórzyć za 3-4 dni.
W USG nie zawsze mała kropeczka oznacza ciążę, tylko jak lekarz powiedział, być może w tym miejscu będzie ciąża.
Z poważaniem