Czarna plama na języku u dziecka

Witam zgłaszam się z problemem i nie mam zielonego pojęcia do jakiego specjalisty się udać. Mam niespełna dwuletnią córeczkę. Od dwóch miesięcy na jej języku pojawia się czarna plama. O dziwo nie wygląda to jak nalot, tylko jakby język zmieniał kolor. Byłam już z nią u trzech różnych lekarzy i bez powodzenia. Pierwsza Pani doktor powiedziała, że nie ma się czym przejmować, że dzieci tak mają. Zwaliło mnie to z nóg, bo zdrowy język wygląda zupełnie inaczej. Dwie następne zleciły inne leki.

To raczej sprawa lekarzy dermatologów, onkologów? laryngologów .Do onkologa można zgłosić się bez skierowania więc może od niego zacząć żeby wykluczył najgorsze?