Czarna plamka na gałce ocznej u 14-latka a skierowanie do poradni onkologiczno-okulistycznej

Witam, U 14 latka zauważyłam czarna plamkę na gałce ocznej. Okazalo się ze cos wyrosło. Doktor dała nam skierowanie do poradni onkologiczno okulistycznej w Krakowie. Czemu akurat onkologia? Czy jest to grozne? Dodam, że nie boli nie swędzi oraz nikt w rodzinie nie miał raka..

W Krakowie są b.dobrzy specjaliści od zmian na gałce ocznej! Nie wiem dlaczego syn dostał skierowanie akurat tam - trzeba było pytać o to lekarza , który wypisał skierowanie - myślę , że ten lekarz -to nie błl niemowa i powiedział dlaczego kieruje pacjenta akurat tam!!! zż