Czarna plamka pod napletkiem

Witam.Otóż mam taki problem.Na moim penisie, pod napletkiem (nie na skórze) pojawiła się mała czarna/ brązowa plamka. Jest ona praktycznie na czubku . Jednak w żaden sposób mnie to nie boli czy swędzi, po prostu jest, bo jest, od dłuższego czasu ona tam jest i w żaden sposób się nie zmieniła, nie powiększa itp, ignorowałem to do tej pory, ale teraz się dokładniej temu przyjrzałem i zacząłem szperać po internecie, wyczytałem coś na temat raku prącia i teraz mam obawy przez plamke.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepszym wyjściem będzie jak uda się Pan do dermatologa. Trudno poprzez internet ocenić jakiego pochodzenia jest taka zmiany. Być może to efekt infekcji grzybiczej.