Czarna plamka pojawiająca się na pieprzyku

Dzien dobrzy. Mam pytanie. Na zwyklym pieprzyku, ktorego mam od dziecinstwa, on jest koloru lekko brazowego, pojawila mi sie czarna plamka wewnatrz pieprzyka, czy ona jest niegrozna?

Milena Lubowicz

Należy tą zmianę skonsultować z dermatologiem i wykonać badanie dermatoskopowe.
Pozdrawiam

Bez zbadania dermatoskopem nie jestem w stanie nic powiedzieć!!! Proszę udać się do najbliższego dermatologa lub chirurga onkologa , który ma doświadczenie w badaniu dermatoskopem!!! zż