Czarna wydzielina z piersi

Witam Karmienie piersią zakończyłam trzy lata temu ,zauważyłam wyciek z piersi lewej czarnej wydzieliny po wytarciu jest ciemno zielona a z prawej zielonej z białym jakby mlekiem co to może być? Nic mnie nie boli i nie wyczuwam guzków.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.