Czarne kropki pomiędzy wargami sromowymi

od jakiegoś czasu na moich wargach sromowych tzn.pomiędzy małymi a dużymi pojawiły się małe czarne kropki,wyglądem podobne do pieprzyków,jak łepek od szpilki,nie wiem czy powinnam udać się do ginekologa ,czy to nic niepokojącego,prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany zdecydowanie powinien ocenić specjalista ginekolog podczas bezpośredniej wizyty.