Czarne skrzepy podczas miesiączki

Witam, mam taki problem. Dzisiaj jest pierwszy dzien mojego okresu, tylko ze zamiast krwi, tak jak zawsze, mam takie czarne skrzepy. Zastanawiam sie czy mam sie czym martwic, czy to normalne. Dodam ze kilka dni temu mialam silne, kłujące bóle w podbrzuszu, ktore dopadaly mnie nagle i trwaly ok 10 min. Zastanawiam sie czy to moze miec jakis zwiazek? Czy powinnam udac sie do lekrza? Dodam jeszcze, ze raczej ciaze wykluczam, bo zabezpieczamy sie z partnerm. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć