Czarne zaskórniki na skórze twarzy

Witam!Mamproblem z czarnymizaskórnikami na twarzy i grudkami podskórnymi.Dodatkowo nic nie pomaga na przetłuszczającą się twarz .Wyleczyłam się już na czole i brodzie z stanów zapalnych jednak nic nie działa na te na skroniach.Jak staram się usunąć zaskórnik na brodzie to owszem, wychodzi jednak na jego miejscu po paru dniach wychodzi mi kilka stanów zapalnych.Zbieram się na wizytę u kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, jednak boję się, że jak owa Pani zacznie mi wygniatać będę cała w wypryskach.

Myślę ,że bez kosmetyczki się nie obejdzie.,może warto pomyślec o pilingach,potem o oczyszczaniu,bo wtedy łatwiej usunąc zaskórniki