Czarne zmiany w obrębie pieprzyka a możliwe dolegliwości

Dzień dobry. W ostatnim czasie zauważyłam na mojej skórze ( dokładnie na 2 pieprzykach) czarne krosty, które obecnie zanikły. Jeden pieprzyk jest niewielki i jednobarwny, natomiast drugi ma ok. 6 mm i ma więcej niż jeden kolor, jednak odcień jest wszędzie zbliżony. Gdyby nie wcześniejsze krosty nie zadawałabym pytania, ponieważ z pozoru znamiona wyglądają normalne. Czy mam powody do niepokoju? Uprzejmie proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem, który przy użyciu dermatoskopu oceni czy znamiona budzą niepokój.