Czarny osad pod paznokciami u stóp a grzybica

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłam pod niektórymi paznokciami u stóp czarny osad, przypominający brud, ale ciężko się to usuwa, czy może to być rodzaj grzybicy? nie mam żadnych przebarwień, pęknięć, żadnych zmian, ale przy odrośnięciu paznokcia znowu się pojawia.

Lek. Tomasz Budlewski

Może tak być, że to grzybica. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.