Czarny prześwit po wymianie wypełnienia amalgamatowego

Czarny prześwit po wymianie wypełnienia amalgamatowego? Miesiąc temu wymieniłem 3 wypełnienia amalgamatowe na białe. Dwa wypełnienia wyglądają dobrze, są szczelne i kolorem odpowiadają zębom, ale pod warstwą trzeciej widać czarny prześwit amalgamatu. Kilka razy miałem tak, że podczas jedzenia delikatnie czułem tamto miejsce. W tej chwili jest dobrze. Niedługo chcę założyć aparat stały. Dentystka powiedziała, że wszystkie zęby są wyleczone. Co powinienem zrobić?

Jeżeli lekarz ocenił stan zębów i nie miał zastrzeżeń tzn. tak jest.Na zdjęciu RTG (czarno - białe) kolor biały oznacza tkanki twarde kości, zęby, wypełnienia a czarny miejsca puste niebędące przeszkodą dla promieni. Amalgamat będzie widoczny jako intensywna biała plama.