Czarny stolec u 4-miesięcznego dziecka

co oznacza czarna kupa u dziecka 4 mc. nie przyjmuj zelaza karmie go piersia i dokarmiam butelka mlekiem bebilon comfort

Witam! Jednorazowe pojawienie się czarnego stolca może być wynikiem alergii pokarmowej - uczulenie na składnik pokarmu dziecka lub karmiącej mamy. Jeśli taki epizod się powtórzy proszę skonsultować się z lekarzem.