Czarny strupek na pieprzyku

Witam Ostatnio na swoim pieprzyku zauważyłammały czarny strupek który sam odpadł nie zadając przy tym żadnego bólu - w sumie w ostatniej chwili zorientowałam się że on tam był. Po tyn zdarzeniu pieprzyk wygląda tak samo czyli nie zmienił sie ksztalt ani kolor. Nie wydziela sie tez z niego zadna wydzielina ani krew. Nie odczuwam także swedzenia ani pieczenia. Od tamtej pory bacznie obserwuje swojego pieprzyka. Czy powinno mnie to niepokoic ? Dziekuje za odpowiedz

Jeśli jest Pani zaniepokojona wyglądem znamienia i wyróżnia się ono na tle pozostałych, należy udać się do lekarza wykonującego badanie dermatoskopowe. Specjalista oceni znamię i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.

Zmiana powinna być zbadana dermatoskopowo przez dermatologa lub chirurga onkologa! ja jestem w W-wie ,na ul,Mokotowskiej 15, tel.rej 223314140 , fundacja PFESO, moje klipy można obejrzeć na www.abczdrowie.pl lub na stronie Fundacji! ZAPRASZAM! zbigniew żurawski