Czas całkowitego wyleczenia zapalenia jelita

chcialam zapytac czy jest mozliwe calkowite wyleczenie z zapalenia jelita i jak dlugo trwa leczenie wynik kolonoskopi blona sluzowa jelita grubego o zachowanej architekturze z malego stopniami przewleklymii naciekami zapalnymi obraz niecharakterystyczny obecnie przyjmuje asamax 2 tab 3 razy dzienie Encorton 2 tabl rano przez 3 tyg POTEM 1 TAB 2 TYG TERAZ JEST 2 TYDZ ODKAD ZACZELAM SIE LECZYC A NIE MA W SUMIE ZADNEJ POPRAWY

Z takiego niewielkiego stanu zapalnego w zakresie jelit zazwyczaj bez problemu można się wyleczyć. Czas leczenia to około 2-3 miesięce. Leczeniem powinien zająć się gastroenterolog.