Czas działanie tabletek przeciw poceniu

czy jezeli bierze sie tabletki na pocenie to po pierwszym wybranym pudelku problem pocenia znika na zawsze? czy trzeba je brac juz caly czas bo przy odstawieniu problem wraca?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jest wiele preparatów na rynku działających w różnym mechanizmie. Jakie tabletki Pan stosuje. W większości, by problem nie nawracał kurację należy kontynuować.