Czas gojenia rany po polipektomii polipów odbytnicy

jak długo może goić się rana po polipektomii polipów odbytnicy? Jestem 7 dni po zabiegu i po wypróżnieniu śluz zabarwiony jest krwią. Czy to normalne, czy raczej z jakiegoś podrażnienia np. hemoroidów?

Witam , nie wiem jaki był zakres polipektomii! - nie potrafię wiec odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę zgłosić się do operatora!!! z.żurawski