Czas gojenia rany z użyciem szwów rozpuszczalnych

Dzień dobry . Moje pytanie to kiedy ranę po zabiegu z szwami rozpuszczalnymi można uznać za wygojoną ? Chciałam zacząć smarować miejsce blizny maścią cepan lub veraderm i nie wiem czy już mogę . Jestem trzy tygodnie po zabiegu . Pozdrawiam .

Witam,
rozumiem, ze szwy zostały juz usunięte..jezeli rana jest zabliźniona,nic się z niej nie sączy to może Pani smarować np Cepanem.