Czas gojenia się rany po chirurgicznej ekstrakcji ósemki

Witam, 3 dni temu miałem chrirgiczną ekstrakcję ósemki, zabieg był dość skomplikowany, bo ząb stawiał opory. Zostało przeprowadzone dłutowanie. Biorę antybiotyk, stostuje się do wszelkich zaleceń, opuchlizna ładnie schodzi z dnia na dzień, jednak nie ustepuje szczękościck i czuje że rana nie bardzo się goi. Dzisiaj w nocy krwawiła i przy każdym myciu zębów widze krew - dodam, że nie dotykam szczoteczką miejsca ekstrakcji. Czy takie krwawienie jest normalne? Ile będzie rana będzie się goić?

Witam. Zabieg był trudny i nie można oczekiwać, że po trzech dniach rana będzie wygojona. Proszę o cierpliwość, za tydzień rana powinna być wygojona.

Gojenie rany po extakcji zeba a szczególnie po skomplikowanych extrakcjach zebow "8" trwa czasem nawet do kilku miesiecy. Wszystko zalezy od stopnia naruszenia tkanek koniecznego do usuniecia zeba i od osobniczych sklonnosci. Mysle ze i tak najrozsadniej byloby udac sie do stomatologa w celu oceny procesu gojenia