Czas leczenia usunięcia ganglionu z nadgarstku

witam pytanie dotyczy gangliona na lewym nadgarstku a właściwie chodzi mi o to ile trwa leczenie, ile będzie się utrzymywać ból miałam zabieg usunięcia płynu 2 tygodnie temu ból nadal się pojawia i czasami jest nie do wytrzymania płyn dalej się zbiera

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - trzeba podjąć decyzje o operacynym usunięciu ganglionu.

Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.

Zabiegi punktowania płynu są jedynie zabiegami doraźnymi! Radykalne wyleczenie to operacja przeprowadzona przez doświadczonego chirurga lub ortopedę!!! Okres rekonwalescencji pooperacyjnej nie powinien być dłuższy niż 2 tyg. zż