Czas leczenia wrzodu żołądka

Witam. Mój chłopak ma wrzoda żółądka. Bierze leki juz od około miesiącą ale ciągle odczuwa bóle różnego nasilenia. Kiedy mu te bóle ustąpią. Ile się leczy wrzoda. I co najbardziej wpływa na wyleczenie go?

To, co Pani chłopak leczy, jest tylko likwidacją objawów. Leczenie wrzodów powinno łączyć się ze zmianą nawyków jedzeniowych. Przyczyną problemów są nieprawidłowości w jedzeniu. Dopiero ich zmiana spowoduje usunięcie na stałe objawów bólowych. Należy tak ułożyć jadłospis, bu odkwasić ciało i wzmocnić cały układ pokarmowy. Czas leczenia zależy od tego, czy będzie korekta diety. pozdrawiam