Czas oczekiwania na wynik amniopunkcji molekularnej

Witam, jaki jest czas oczekiwania na wyniki amniopunkcji molekularnej, nigdzie nie mogę znależć odpowiedzi, lekarz pobierający płyn owodniowy też nie potrafił tego określić. Amniopunkcja była wykonywana w kierunku jednej konkretnej choroby genetycznej,a próbki zostały wysłane do med genu. czy wyniki dają pewność?

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej zadzwonić w miejsce gdzie zostały wysłane próbki, i tam udzielą najbardziej precyzyjnej odpowiedzi ile należy czekać. Co do wyników to są to wyniki pewne.

Proszę zadzwonić do Medgenu. Nie może Pani dowiedzieć się jaki jest wynik przez telefon ale na pewno dowie się Pani kiedy jest on spodziewany. Wszystko zależy od rodzaju choroby, którą się bada.