Czas oczekiwania na zabieg endoprotezy stawu biodrowego

MOJA MAMA KTORA SAM MISZKA NIE MOZE SIE JUZ PORUSZAC; PODEJRZEWANO KREGOSLUB ALLE NEUROCIRURG STWIERDZIL ZE TO STAW BIODROWY PRZYSPARZA TE BOLE I NAPEWNO PO DIAGNOSIE DOKLADNE PRZPROWADZIC ENDOSKOPIE CZYLI WYMIANE BIDRA: TERMIY SA DLUGOTRWALE; JAK DLIGO CZEKA SIE NA WYMIANE PRYWATNIE I CZ MOJA MAMA MAJAC PONAD OSIEMDZIESIAT LAT MOZE TAKA OPERACJE MIEC

Wiek nie decyduje o operacji, wazne sa choroby serca, tarczycy nadciśnienie itp. Czas oczekiwania zależy od szpitala w którym pacjent zapisze się do kolejki.