Czas oczekiwania pomiędzy RTG odcinka lędźwiowego a RTG jamy brzusznej

Chciałam zapytać czy po wykonaniu rentgena odcinka lędźwiowego, moge w krótkim czasie wykonać rentgen jamy brzusznej? Wiem, że należy odczekać odpowiedni okres czasu między badaniam ale ja nie posiadam takiej mozliwości.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma przeciwwskazań aby wykonać to badanie jedno po drugim.