Czas regulowania poziomu hormonów tarczycy po całkowitym usunięciu tarczycy

Mam pytanie jak dlugo regoluje sie poziom hormonow tarczycy po całkowitym usunieciu tarczycy? Mialam operacje tarczycy w ubieglym roku. Do dzis nie mozna mi ustawic poziomu hormonu. Tyje w oczach, jestem nerwowa, wachania nastroju. Mialam nadzieje ze po usunieciu tarczycy skoncza sie moje problemy. Ale niestety sie nie skonczyly. Biore regularnie tabletki robie badania krwi i zawsze jest cos nie tak. Albo za wysoki poziom albo za niski zawsze wychodzi. Co robic jak sobie pomoc?

Aleksander Ropielewski

Nie ma jednej reguły dla każdego przypadku, dlatego nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy uda się uregulować zaburzenia hormonalne związane z hormonami tarczycy. Warto skonsultować się z endokrynologiem ponieważ wpływ na hormony tarczycy mogą mieć inne hormony. Może właśnie ich wpływ powoduje wahania hormonów tarczycy.