Czas stosowania pończoch uciskowych po operacji żylaków

Witam jestem tydzien po operacji żylaków w prawej nodze mam 32 lata czy musze teraz ponczochy nosić całe zycie dzien i noc? mam 2 stopien ucisku zylaki dostałam od tego ze schudłam ponad 60 kilo były duze i widoczne.

Witam serdecznie
Zalecenia dotyczące kompresjoterapii, czyli stosowania ucisku po zabiegu ustala chirurg, który panią operował. Pończochy może Pani zdejmować na noc. Pozdrawiam